01:10

O mnie

Jestem certyfikowanym Triathlon Coach (BTF).

Uwielbiam sport, wiem jakie uczucia towarzyszą w czasie startów, treningów. Nie jestem zawodniczką jestem coachem. To dobro i zwycięstwa moich zawodników, a nie moje indywidualne, sportowe osiągnięcia są najważniejsze.

Zapraszam do wspólnego trenowania tej pięknej dyscypliny, a właściwie czterech jeżeli do pływania, kolarstwa i biegania doliczymy strefę zmian.

Z wykształcenia jestem socjolożką, o specjalności psychoterapia i pomoc społeczna, ukończyłam kurs dietetyki sportowej, trenera fitness, a w grudniu 2015 zdałam egzaminy w Londynie i uzyskałam certyfikat Triathlon Coach przyznawany przez British Triathlon Federation, której jestem członkiem od czerwca 2015, dwa lata później w 2017 zdałam egzamin - Triathlon Coach Level 2, również w Londynie.

Biegam od wielu lat, ukończyłam niezliczoną ilość biegów na pięć i dziesięć kilometrów, biegałam półmaratony i maratony (w tym 4 w Berlinie).  Startowałam w dziwnych biegach takich jak górski bieg w Kraju Basków, czy miejski w Madrycie (2 miejsce wśród kobiet). Czasem stoję na pudle, czasem obok, wiele razy biegam jako zając albo towarzyszka na trasie. Wystartowałam i ukończyłam 16 triathlonów od dystansu super sprinterskiego, przez indoor triathlon do dystansu średniego - 1.9, 90, 21, zwanego 1/2IM. Brałam udział w wielu wyścigach kolarskich (1, 2, 3 miejsca wśród kobiet). Zajęłam 2 miejsce w jeździe na czas w czasie międzynarodowych zawodów kolarskich (open kobiet), zdobyłam statuetkę dla najszybszej dziennikarki w czasie Ironman 5150 w Warszawie w 20016 roku. Brałam udział w lokalnych mitingach pływackich.

Pracuję z dorosłymi i dziećmi, wspieram i prowadzę zawodników niezależnie od ich poziomu sportowego czy wyznaczonych celów.

Najważniejsze dla mnie jest to by każdy zawodnik czy zawodniczka, czuł, że może na mnie liczyć i czerpał radość z treningów. Smutni zawodnicy nie odnoszą sukcesów, szczęśliwi zwyciężają samych siebie, w tej trudnej dyscyplinie jaką jest triathlon.